*Dum spiro, spero...(dokud dýchám, doufám :))*

Tak nějak o všem...

25. listopadu 2006 v 9:56 |  ftípky:)
Začínající učitelka si chce na své třídě vyzkoušet poznatky z psychologie:
"Každý, kdo si myslí, že je hloupý, ať se postaví."
Po chvilce se v tiché třídě postavil Pepíček. Kantorka povídá:
"Pepíčku, tak ty si myslíš, že jsi hloupý?"
"Ne, prosím, ale přišlo mi nefér nechat vás stát jedinou."
V hodině matematiky:
"Jirko, když otec vyrazí z domu v šest hodin rychlostí 5 km za hodinu a strýc odejde v půl sedmé rychlostí 7 km za hodinu, kde se sejdou?"
"Jak je oba znám, tak určitě v hospodě!"
Kohout, pes a vůl přijdou k předsedovi JZD s výpovědí. Ten se diví, proč chtějí odejít a zvířátka vysvětlují. Kohout povídá: "Kokrhám už ve tři hodiny a lidi přijdou do práce stejně až v jedenáct. Koho by taková práce bavila?" Pes povídá: "Já tady přes noc hlídám a lidi si klidně kradou ve dne. Koho by taková práce bavila?" A vůl povídá: "Podívej, předsedo, když jsi tady ty, tak já už tu přece být nemusím."
"Jakou mám naději, pane doktore?" "No, víte, dělám tuhle operaci už po čtyřicátéšesté." "Tak to jsem už klidný." " "Jistě - jednou se to povést musí!"
Psychiatr vyšetřuje pacienta a ptá se ho:
"Co by se stalo, kdybych vám uřízl jedno ucho?"
"Neslyšel bych."
"A co by se stalo, kdybych vám uřízl druhé ucho?"
"Neviděl bych."
"Jak to?" podiví se psychiatr.
"Spadly by mi brejle."

Říká zdravotní sestra pacientovi po operaci: "I vy jeden rošťáku! Kdybyste se slyšel! Celou dobu co jsme vás operovali, jste vykřikoval samá neslušná slova!" - "A nebylo to tím, že jste mi zapoměli dát narkózu?"
Pacient na pohovce: Když já mám takové ty návaly svědomí, pane kolego. Ve dne to ještě jde, to si říkám, že nejsem určitě první doktor, co se vyspal s pacientkou. Ale v noci to je nejhorší. To slyším takový hlas, který mi říká: Karle, Karlíku, vždyť ty jsi veterinář.
Musíte vědět pravdu, bohužel, vaše žena má před sebou už jen několik dní. Nevadí, pane doktore. Když jsem to vydržel tolik let, tak to těch pár dní už nějak doklepu.
U psychiatra. Psychiatr se ptá alkoholika: Kouříte? Ano, řekl pacient, nabídl lékaři cigaretu a ten ji s potěšením přijal. Chvíli pak spokojeně kouřili. Pijete? zeptal se psychiatr po chvíli. Ano, pravil pacient, lahvinku jsem ale bohužel nechal doma. Na další návštěvě: Psychiatr se ptá alkoholika: Co pijete? Ale pane doktore, já nejsem vybíravý. Nalejte klidně, co máte.
Přijde děda na kontrolu do nemocnice a doktor mu říká: Tak dědo, nejdříve Vám odebereme krev, moč, sperma a stolici a potom si půjdete na rentgen.
Děda: Tak to bude stačit, když vám tu nechám svoje spodky a můžu jít rovnou na ten rentgen.
Ve škole povídá paní učitelka: A čím je tvůj tatínek, Jirko? On je pekař.
Hmm, to je hezké, na to paní učitelka, péče nám, děti, chléb. A tvoje maminka je čím, Maruško? Sím, ona je zdravotní sestra. Aha, vidíte děti, stará se o nemocné. To je krásné povolání! A co ty Honzíku? Můj tatínek tancuje nahatej v gayklubu. Hmmmm, povídá paní učitelka, no, i taková zaměstnání jsou...
O přestávce přijde za Honzíkem a povídá: Opravdu tvůj otec tancuje v tom klubu?
A Honzík odvětí: Ne, on pracuje v Microsoftu, ale my se za to všichni stydíme...
Jde otec se synem na výstavu počítačů . Před krásným, výkonným "Pentiem" synek vzdychne: "To je bezva chytrá mašina". "Když je tak chytrá, tak ať ti poví, kde je tvůj táta", řekne otec a jde se schovat za počítač. Synek naťuká své rodné číslo a otázku: "Kde je můj tatínek?" Počítač na to: " .......... tvůj tatínek chytá ryby v jižních Čechách a ten blbec, co si myslí, že je tvůj táta, je schovanej za počítačem."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blanicka13 Blanicka13 | 17. listopadu 2007 v 14:05 | Reagovat

šli tři a posledni upadl

2 Anettka Anettka | 6. března 2008 v 17:07 | Reagovat

Šla babička po poušti ................ ................................................................................................................................ a uschla!!!!!

3 Terys Terys | E-mail | 21. února 2009 v 18:53 | Reagovat

=>Blanicka13:

Šli dva a prostřední upadl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama